Fantje s ponosom in veseljem branijo naše barve

Za enega največjih uspehov kluba te zime je poskrbela selekcija starejših dečkov. Ta je v ZL Radomlje pometla s konkurenco in osvojila prvo mesto. Vodenje moštva je pred kratkim od Gorana Ćurta prevzel Luka Vrhovnik, ki s pomočnikom Vladico Cvetlico nadaljuje dobro delo. Gre za eno najbolj nadarjenih selekcij našega kluba o kateri bomo brez dvoma še marsikaj slišali. Ekipa niza več kot dobre rezultate v 1. MNZ ligi, da gre za moštvo s talentom, pa smo lahko videli na Reki, ko so pošteno namučili ekipo NK Rijeka.

O vtisih po osvojeni lovoriki smo govorili s trenerjem Luko Vrhovnikom: „Vedno je lepo zmagovati in biti najboljši, čeprav gre ‘zgolj’ za ZL Radomlje. Ampak vseeno so tekmovale kvalitetne ekipe iz naše regije proti katerim smo dokazali, da lahko igramo in tekmujemo. Vsekakor je ta zmaga najbolj pomembna za samozavest ekipe in posameznikov, kateri na začetku sezone niso verjeli da so lahko najboljši. Bili smo NK Svoboda iz Viča, pozabljena in zanemarjena. Danes fantje s ponosom in veseljem branijo naše barve in gradijo prihodnost našega kluba. Najtežje še pride, ker so fantje dokazali da so sposobni več in s tem se dvigujejo tudi pričakovanja in zahteve. Obenem se je vseeno potrebno obdržati na realnih tleh in se držati stvari ki so nas pripeljale do uspeha.“